• Facebook wewalk.lv
 • Instagram wewalk.lv
54520725_410758126374336_119765099053947

KONTAKTI:

info@wewalk.lv

Whatsapp; Telegram: +371 27130914

22.09.20-27.09.20
 
6 dienas

750 EUR

Dodamies leģendārā pārgājienā caur Alpu Dolomītu masīvu!

Elpu aizraujošs maršruts Via delle Bocchette tiek uzskatīts par klasisku alpu maršrutu VIA FERRATA stilā. Četru pārgājiena dienu laikā mēs, šķērsot dažādus reljefus, iziesim viegla un vidēji grūta līmeņa ferratas, papildus pārvarot ievērojamas kalnu augstienes.

 

Visa pārgājiena laikā mēs atradīsimies vismaz 2200 metru augstumā katru nakti nakšņojot autentiskā kalnu nometnē. Dažviet maršruts būs nervus kutinošs un jutīsim adrenalīna pieplūdumu, tomēr visa pārgājiena garumā grūtu un riskantu vietu nebūs daudz.Šī unikālā Alpu ferratu trase ir droša un absolūti labiekārtota. Papildus riskam un spilgtām emocijām, mēs baudīsim neskaitāmus valdzinošus skatus, komfortablas naktsmītnes un gardus Itāļu virtuves mielastus.

Liekas, ka Tev nepiemīt pietiekamas prasmes šādam izaicinājumam? Nav pamata bažām- speciālas prasmes vai iemaņas nebūs nepieciešamas, maršruts ir piemērots jebkuram pieaugušam cilvēkam ar normālu fizisku sagatavotību. 

Iejuties alpīnista ādā 2019. gada vasaras noslēgumā- piesakies piedzīvojumam un gūsti savu adrenalīna, asu izjūtu un emociju kokteili!

Piedzīvojuma cenā iekļauts:

 • Ēdiens pārgājiena laikā, brokastis un vakariņas, kā arī sublimētie ēdieni pārgājienos

 • Transfērs Milāna- Dolomīti- Milāna

 • Nakšņošana kalnu nometnēs

 • Biļetes uz visiem pacēlājiem

 • Grupas un individuālais ekipējums (apsēji, ķiveres un ferratu piederumi).

 • Gida pakalpojumi

 • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi

 • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)

 • Medicīniskā aptieciņa

Nav iekļauts:

 • Ceļojumu apdrošināšana

 • Avio pārlidojumi (palīdzam nokārtot)

 • Personīgi izdevumi (suvenīri)

GRŪTĪBA

Šajā pārgājienā Tavas mugusomas svars ir atvieglots, pateicoties tam, ka nav nepieciešams ņemt līdzi guļamlietas, kā arī ēdiens būs sublimātu formā. Mūsu gidi Tev palīdzēs iemācīties rīkoties ar specializēto kalnu inventāru. Sis pārgājiens neiekļauj ilgstošu kāpšanu un ir pa spēkam katram fiziski spēcīgam pieaugušajam cilvēkam.

KOMFORTS

Ceļojuma laikā nakšņosim kalnu nometnēs, kur vienmēr ir visas nepieciešamās ērtības- duša, virtuve, veļas mazgātavas utt. Kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Brokastojam un ēdam vakariņas kalnu nometņu virtuvēs. Augustā un Septembrī laikapstākļi Alpos mēdz būt neparedzami- saulaino svelmi  pēkšņi nomaina spēcīgas lietusgāzes un atpakaļ. Noteikti pārdomā sava apģērba un ekipējuma izvēli un atceries, ka mēs viemēr gatavi palīdzēt.

1. DIENA

Tiekamies Milānas autoostā un tālāk ar autobusu dodamies līdz Madonna di Campiglio (5 stundas ceļā). Nakšņojam kalnu nometnē.

2. DIENA

Pa trošu ceļu paceļamies līdz pirmajai augstienei Passo del Grosté (2.442 m) un speram pirmos soļus kalnu takā, kas stiepjās gar stāvām klinšu malām. Piecu līdz sešu stundu laikā nonākam līdz nometnei Rifugio Tuckett (2.271 m).

3. DIENA

Ferratu trase Sentiero Bocchette Alte mūs vedīs līdz pārgājiena augstākajam punktam Spalla di Brenta (3020 m). Pēc tās pa Oliva Detassis taku nolaidīsimies līdz mūsu naktsmītnei Rifugio Alimonta (2580 m), kur pavadīsim vēl vienu nakti

4. DIENA

Šī būs pati gleznainākā piedzīvojuma diena- dosimies pa Via delle Bocchette Centrale , kas jau ir kļuvusi par klasisku vieglā ferratu alpīnisma trasi. Neskatoties uz trases vieglumu, šeit būs visaizraujošākie skati un klintis. Pusdienas ieturēsim Rifugio Pedrotto (2491m) nometnē, bet vakarā nonāksim līdz Rifugio Brentei (2182m).

5. DIENA 

Kāpsim un laidīsimies lejup pa Sentiero SOSAT trasi līdz Rifugio Tuckett (2271 m) nometnei,  no kurienes pa vieglu tūristisku taku dosimies līdz nākamai virsotnei Passo del Grosté (2442 m)- šajā punkta sākās mūsu piedzīvojums un šeit arī tā loks būs arī noslēdzies. Pa trošu ceļu nolaidīsimies līdz ielejai, kur arī paliksim nakšņot nometnē.

6. DIENA

Mūsu ceļojums ir nonācis beigu stadijā, atgriežamies Milānā, no kurienes jau ar jauniem iespaidiem lidojam mājup no mūsu riskantā ceļojuma !

Vietu skaits ierobežots.

Piesakies laicīgi!

Jau ieraudziji sevi kalna galotnē? Piesakies un krāmē somu!

 • Šaubām nav pamata! Ceļojumā vari doties draugu pulkā vai arī viens, ar mums Tu vienmēr atradīsi domubiedrus un citus piedzīvojumu entuziastus. Kā zināms, kopīgi piedzīvojumi nereti ir atslēga ilggadējai  draudzībai!

 • Arī, ja vēlies ņemt līdzi ārvalstu kompanjonu, mūsu komandā runā četras valodas (Latviešu, Krievu, Angļu un Poļu) un nodrošinās neaizmirstamu piedzīvojumu visiem aktīvā dzīvesveida cienītājiem. Ja vēlies sarīkot oriģinālu pasākumu draugiem vai saliedēt kolēģu komandu, izvēlies galamērķi un pārējo uztici mums!

 • Ekipējums un tā izvēle nenesīs sarežģijumus, jo jebkurā jautājumā spēsim konsultēt un ieteikt piemērotāku inventāru, apavus un pat cimdus. Lai tā ir telts, guļammais vai jaka, kopā radīsim risinājumu, lai pilnvērtīgi sagatavotos braucienam.  

 • Šī nebūs parasta ekskursija, kurā pa autobusa logu vērosi vietējos tūrisma objektus, kurus no visām pusēm ir jau ir ielenkuši tūristu pulki. Šis ir brauciens, kurā ieraudzīsi galamērķi no citiem skatapunktiem, pieredzēsi tā šarmu, izzināsi tā lielākos noslēpumus. Par dažiem nāksies arī piepūlēties, bet kas tad ir piedzīvojums bez grūtībām?

 • Piedzīvojums nav pārgalvīgi grūts un neprasa iepriekšējo sagatavošanos vai alpīnisma pieredzi, tomēr tā arī nav vakara pastaiga pa promenādi. Mēs neplānojam pārspēt pārgājienu trases rekordu, visu paspēsim laicīgi savā tempā, tomēr par sagatavotību ir jaaizdomājas! Lai arī dabas ainavas veldzēs nogurumu, savos plecos būs jānes mugursoma ar visu inventāru!

Apskaties arī sadaļu ar biežāk uzdotiem jautājumiem.

 
Monblāna pārgājiens Francijā
Monblāna pakājē
Ceļojums uz Islandes kalniem
Islandes uguns un ledus
Ceļojums Norvēģijā
Norvēģijas trekings
Ceļojums uz Zviedrjs Karaļa taku
Karaļu taka