• Facebook wewalk.lv
  • Instagram wewalk.lv
54520725_410758126374336_119765099053947

KONTAKTI:

info@wewalk.lv

Whatsapp; Telegram: +371 27130914

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?
Uzdod viņu te!

Pirmais piedzīvojums? Satraucies?

Sen jau esi sapņojis par piedzīvojumu, tomēr esi šaubījies par savu pieredzi un fizisko sagatavotību? Nav pamata! Lielākā daļa mūsu piedzīvojumu ir pietiekami komfortabli un viegli, lai viens no tiem kļūtu par pirmo un veicinātu Tavu aizraušanos pēc jauniem atklājumiem. Katra ceļojuma aprakstā Tu atradīsi atbildes uz sev interesējošiem jautajumiem par paredzētām aktivitātēm, to grūtību un nepieciešamām prasmēm. Izvēlies piedzīvojumu, piesakies, raksti komentāros visus jautājumus un vēlmes, bet mēs jau drīzumā paši sazināsimies ar Tevi, precizēsim neskaidrības, palīdzēsim sagatavoties un morāli atbalstīsim.

Nav dīvainu jautājumu -  droši raksti mums!

​Ko mēs ēdīsim un kur gulēsim?

Intensīvas fiziskas slodzes dēļ, kas Tevi var sagaidīt ceļojumā, ēdiens un pilnvērīgs miegs ir prioritāte. Visbiežāk ceļojumu laikā mēs kopā gatavosim sabalansētu uzturu, kas ir speciāli izstrādāts ilgiem un intensīviem pārgājieniem. Tomēr iespējas gadījumā mēs sevi iepriecināsim ar vietējiem gastronomiskiem produktiem un delikatesēm no tuvējām saimniecībām. Pilnvērtīgi IZGARŠOSIM piedzīvojumu :)

Mēs pievēršam īpašu uzmanību komfortam, rūpējoties par savu spēku atjaunošanu, izvēloties vispiemērotākos variantus naktšņošanai. Savos piedzīvojumos mēs nakšņojam kempingos, kalnu nometnēs un viesu namos, hosteļos, viesnīcās un apartamentos, kas vienmēr ir labiekārtoti un aprīkoti ar visu nepieciešamo komfortai atpūtai.

 

Ekipējums

Katrā mūsu braucienā Tev noderēs ērti pārgājienu apavi, atkarībā no ceļojuma veida un galamērķa, tās var būt gan skriešanas kurpes, gan augstie kalnu zābaki. Protams, pirms katra brauciena mēs precizējam visus ar ekipējumu saistītus jautājumus, kā arī atsūtam plašāku sarakstu ar visu nepieciešamo ekipējumu.

Pievērs īpašu uzmanību izvēloties savai mugursomas, pārgājiena gadījumā arī guļammaisu, telšu un papildus aksesuāru izvēlē. Mugursomai jābūt izvēlētai atbilstoši tavam augumam, kā arī tai nevajadzētu būt mazākai par 40 litriem. Guļammaiss būtu jāizvēlās atbilstoši klimatiskajiem apstākļiem valstī, kurā tiek paredzēts pārgājiens.

Esi nedaudz apjucis un nezini ar ko iesākt? Mēs konsultējam katru, saistībā ar visiem tehniskajiem jautājumiem, rekomendējam optimālāko inventāru, bet gadījumā, ja kaut kas trūkst, piedāvājam visdažādāko inventāra elementu iegādes iespējas vai nomu.

 

Nepieciešamās prasmes un fiziskā sagatavotība

Lielākā daļa mūsu braucienu neprasa īpašas prasmes, jo pēc savas būtības ir vieglas un vidējas grūtības pakāpes piedzīvojumi. Taču pievērs uzmanību piedāvājuma aprakstam, kur ir izcelta konkrēta brauciena grūtības pakāpe, un atceries, ka pāris nedēļas atbilstošu treniņu pirms brauciena, to padarīs baudāmāku un vieglāku. Ātrāk, Augstāk, Spēcīgāk!

 

Drošība piedzīvojumā

WeWalk- tas ir dinamisks, kolorīts ceļojums, kurš piepilda ar adrenalīnu un asām izjūtām. Risku esamība ir nenovēršama, bet mūsu komanda vienmēr pievērš īpašu uzmanību jūsu drošībai, ceļojuma laikā to ierindojot kā pirmo, pašu galveno prioritāti. Visi maršruti ir rūpīgi izstrādāti un sagatavoti to veiksmīgai pārvarēšanai. Neparedzētiem apstākļiem mums vienmēr ir līdzi GPS ierīce un plaša aptieciņa. Visi mūsu instruktori ir apmācīti veikt pirmo palīdzību.

Ir svarīgi pašam parūpēties par atbilstošu ceļojuma apdrošināšanu, mēs vienmēr varēsim ieteikt, kāda veida un kur to ir ērtāk nokārtot.

Kāpēc mēs dodamies piedzīvojumā?

Mūsu braucieni -  tas ir, galvenokārt, atpūta patīkamā kompānijā un tieksme pēc neizzinātā. Mēs pievēršam milzīgu uzmanību atmosfērai, jo piedzīvojumos nav vietas snobismam, čīkstēšanai un aizspriedumiem. Dodoties piedzīvojumā, Tu esi gatavs dažādiem negaidītiem pavērsieniem, pārsteigumiem, sķēršļiem. Labs noskaņojums – galvenā atslēga vieglai grūtību pārvarēšanai!

 

Maksas un izmaksas

Viss ir iekļauts! Tev nav pamata satraukties par neparedzētiem izdevumiem braucienā, mēs esam visu iekļāvuši cenā, visu, ko ir iespējams iekļaut: naktsmītnes, ēdināšanu, visus transferus, ekskursijas, ieejas maksas un atļaujas. Nav iekļauti tikai pārlidojumi un apdrošināšana, par cik tos iekļaujot cenā iepriekš, mēs piesaistītu Tevi neobjektīviem izdevumiem. Mēs palīdzam un konsultējam avio biļešu un apdrošināšanas iegādē, lai izvēlēties pašu piemērotāku variantu.