• Facebook wewalk.lv
 • Instagram wewalk.lv
54520725_410758126374336_119765099053947

KONTAKTI:

info@wewalk.lv

Whatsapp; Telegram: +371 27130914

12.05.20 - 20.05.20
 
9 dienas

290 EUR

Šīs maršruts ir SPA kūrorts pārgājienu pasaulē! Lietaino dienu ieskautā rudenī mēs Tevi aicinam doties gleznainā ceļā gar Turcijas piekrasti! Katru dienu mēs piestāsim debeszilu Vidusjūras līču krastos, mūsu devīze šajā pārgājienā ir "jauna diena - jauna pludmale"! Vieglas mugursomas un nelieli pārgājieni  šo ceļojumu rada piemērotu IK KATRAM -  pat bērni bez grūtībām tiks galā ar pakļāvīgajiem maršruta posmiem. Bet vēstures cienītāji būs gandarīti pastaigām seno grieķu pilsētu Phaselis un Olimpos drupās. 

Mēs piedāvājam doties neatkārtojamās Turcijas izpētē, ar tās seno un unikālo kultūru, ainaviskām klintīm, priežu mežiem Vidusjūras krastos un augļu dārziem. Pateicoties visām šīm bagātībām, Līkijas ceļš ir pelnījis ierindoties pasaules skaistāko un populārāko pārgājienu TOP'ā!

 

Neliels gastronomiskais bonuss- mandarīni, granātāboli un apelsīni izstieptas rokas attālumā katru dienu, svaigas jūras veltis un barbekjū...pa taisno uz Himēras liesmām- milzīgas, dabiskas gāzes plīts ar liesmām, kas raujās ārā pa tiešo no zemes dzīlēm. 

Oktobris- laiks vilkt ārā no skapja peldkostīmu un peldmasku ar pleznām... dodamies uz Turciju!

Galvenās apskates vietas/ aktivitātes:

 • Senās Phaselis un Olimpos pilsētas drupas

 • Peldes Vidusjūrā ik dienu

 • Mistiskās Himēras liesmas

 • Autentiskā turku virtuve

 • Neierobežoti granātāboli un apelsīni uzreiz no koka

 • Romantiskās vidusjūras piekrastes un līči

 • Pastaiga Antālijas vecpilsētā

 • Vieglas mugursomas un lieliski laikapstākļi

Piedzīvojuma cenā iekļauts:

 • Ēdiens pārgājiena laikā

 • Visi transfēri

 • Ieeja nacionālos parkos

 • Nakšņošana viesnīcās un kempingos

 • Turku pirts (hamam)

 • Gida pakalpojumi

 • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi

 • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)

 • Medicīniskā aptieciņa

Nav iekļauts:

 • Ceļojumu apdrošināšana

 • Avio pārlidojumi (palīdzam nokārtot)

 • Kafejnīcu un restorānu apmeklējumi (pēc izvēles)

 • Personīgi izdevumi (suvenīri)

GRŪTĪBA

Šajā pārgājienā var doties JEBKURŠ, neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Maksimāli vieglas mugursomas, ērta pārgājiena taka un lieliski laikapstākļi šo pārgājienu dara ļoti komfortablu. Ideāls pirmajai trekinga pieredzei.

KOMFORTS

Ceļojuma laikā, galvenokārt, nakšņosim kempingos, savās teltis. Kempingos vienmēr  ir visas nepieciešamās ērtības- dušas, virtuves, veļas mazgātavas u.t.t. Ceļojuma laikā kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Rudenī Turcijā ir silti, pat karsti, dienā gaiss var sasilt līdz pat 30 grādiem, naktīs nav aukstāk par 10. Iesakam līdzi ņemt atvieglotus guļammaisus, paklājiņus, pārgājienu apavus ar labu protektoru, kā arī parūpēties par aizsardzību pret sauli.

1. DIENA

Mūsu grupa tiekās Antālijas lidostas starptautiskajā terminālī, no kurienes jau tālāk dosimies ar autobusu uz mūsu maršruta startu- Çamyuva ciematu. Pirmajā dienā, ilgā ceļa nogurdināti, noiesim pavisam nelielu posmu un paliksim netālu no sengrieķu pilsētas Phaselis drupām. Atpūtušies un atsvaidzinājušies jūras ūdeņos, dosimies apskatīt Līkijas mantojumu.

2. DIENA

Šī diena paies maratona veidā, pludmale pēc pludmales, līcis pēc līča. Pirmā mūsu ceļā būs Tekirova pludmale, pēc kuras virzoties pāri stāvājām klintīm, mēs paiesim garām neskaitāmiem līčiem,  pie viena no kuriem paliksim pārnakšņot.  Šodien neviens nepaliks neizpeldējies vai neguvis kaut mazliet iedeguma!

3. DIENA

Pārgājiens sākās  apmeklējot apbrīnojamo Karaburun līci un noslēdzas leģendārā Çıralı pludmalē, kur mēs arī paliksim priežu koku ieskautā kempingā. Vakarā sarīkosim izcilu barbekjū uz Himēras liesmām- vieta, kur liesmas raujās ārā no izdegušās augsnes. Pēc leģendas šeit ir apglabāts senais briesmonis Himēra, kuru Bellerofons pieveicis un ieslēdzis dzīvu klintīs.

4. DIENA

Rīta pelde Çıralı pludmalē un tālāk ceļā! Apskatīsim senās Olimpos pilsētas drupas un turpināsim iet Musa Dağı kalna virzienā, šaurumā starp Çıralı un Adrasan paliksim nakšņot mūsu ceļojuma vienīgajā pieturvietā, kas nav Vidusjūras krastā.

5. DIENA 

Tiksim līdz Adrasan- dārzu un augļu plantāciju pilsētai. Šeit varēsim uz nebēdu uzlādēties ar vitamīniem no granātāboliem, mandarīniem un hurmas.Beidzot atkal esam Vidusjūras krastā!

6. DIENA

Dodamies caur skaistu priežu meža taku, kur gleznainās kraujas ļaus apbrīnot jūras piekrasti, un, lūk, mūsu priekšā ir 1936. gadā franču celta Gelidonya bāka. Tieši šeit mēs arī celsim augšā teltis, lai nepalaistu garām saulrietu ar skatu uz piecu salu arhipelāgu.

7. DIENA

Vai esat bijuši pirātu patvērumā? Šodien mēs dosimies uz Pirātu līci, kur joprojām ir apskatāmas vecās forta drupas. Atpūšamies šajā neaprakstamā līcī, atjaunojam spēkus ar sulīgiem augļiem un Vidusjūras sāls vannām. Mājīgā piekraste, kur nakšņosim teltī būs patīkamāka par jebkuru pieczvaigžņu viesnīcu.

8. DIENA

Ceļojums tuvojas nobeigumam, nonākam līdz tuvākai pilsētai, no kuras jau atgriežamies Antālijā. Pavadīsim vakaru staigājot pa vecpilsētu un baudot turku tirgus šarmu- šeit ir iespējams iegādāties aromātiskas garšvielas, rahatlukumu un vietējos suvenīrus. Bet vakarā dosimies uz hamamu- palutināsim sevi turku pirtī pēc aktīvā trekinga.

9. DIENA

Ir pienācis laiks atgriezties mājās! Ceļojums pa Likijas ceļu ir noslēdzies, bet iemeslu atgriezties Turcijā ir kļuvis tikai vairāk- galu galā šī valsts sevī slēpj vēl neskaitāmus apslēptus dārgumus!

Vietu skaits ierobežots.

Piesakies laicīgi!

Jau ieraudzīji sevi kalna galotnē? Piesakies un krāmē somu!

 • Šaubām nav pamata! Ceļojumā vari doties draugu pulkā vai arī viens, ar mums Tu vienmēr atradīsi domubiedrus un citus piedzīvojumu entuziastus. Kā zināms, kopīgi piedzīvojumi nereti ir atslēga ilggadējai  draudzībai!

 • Arī, ja vēlies ņemt līdzi ārvalstu kompanjonu, mūsu komanda runā četrās valodās (latviešu, krievu, angļu un poļu) un nodrošinās neaizmirstamu piedzīvojumu visiem aktīvā dzīvesveida cienītājiem. Ja vēlies sarīkot oriģinālu pasākumu draugiem vai saliedēt kolēģu komandu, izvēlies galamērķi un pārējo uztici mums!

 • Ekipējums un tā izvēle nenesīs sarežģījumus, jo jebkurā jautājumā spēsim konsultēt un ieteikt piemērotāku inventāru, apavus un pat cimdus. Lai tā ir telts, guļammais vai jaka, kopā radīsim risinājumu, lai pilnvērtīgi sagatavotos braucienam.  

 • Šī nebūs parasta ekskursija, kurā pa autobusa logu vērosi vietējos tūrisma objektus, kurus no visām pusēm ir jau ir ielenkuši tūristu pulki. Šis ir brauciens, kurā ieraudzīsi galamērķi no citiem skatapunktiem, pieredzēsi tā šarmu, izzināsi tā lielākos noslēpumus. Par dažiem nāksies arī piepūlēties, bet kas tad ir piedzīvojums bez grūtībām?

 • Piedzīvojums nav pārgalvīgi grūts un neprasa iepriekšējo sagatavošanos vai alpīnisma pieredzi, tomēr tā arī nav vakara pastaiga pa promenādi. Mēs neplānojam pārspēt pārgājienu trases rekordu, visu paspēsim laicīgi savā tempā, tomēr par sagatavotību ir jaaizdomājas! Lai arī dabas ainavas veldzēs nogurumu, savos plecos būs jānes mugursoma ar visu inventāru!

Apskaties arī sadaļu ar biežāk uzdotiem jautājumiem.

 
2017_1016_13143800(2).jpg
Santiago Svētceļojums
dreamstime_xxl_114575706.jpg

Dolomītu izaicinājums

IMG_20180619_112532.jpg
Monblāna pakājē
2019-01-04 12.26.13 1.jpg

Marokas vojāža