• Facebook wewalk.lv
 • Instagram wewalk.lv
54520725_410758126374336_119765099053947

KONTAKTI:

info@wewalk.lv

Whatsapp; Telegram: +371 27130914

30.05.2020 - 08.06.2020
25.07.2020 - 03.08.2020
22.09.2020 - 01.10.2020
9 dienas

340 EUR

Ceļojums Augstajos Tatros- ir brauciens uz Polijas ''mazajiem Alpiem'', kur klinšainie kalni slejas vairāk nekā divu kilometru augstumā. Un tieši šeit mēs pacelsimies uz Polijas pašu augstāko virsotni- 2499 metru augsto Risi kalnu-, apskatīsim piecu ezeru ieleju, un protams Morskie Oko- ezeru, kas ir apburis katru ceļotāju, kurš ir kādreiz piestājis tā krastos.

Polijas Tatri ir ļoti ērti pārgājieniem- dabas rezervāta pirmatnīgums un sakoptā vide apvienojas ar ideālu komfortu katram kalnu viesim. Ceļojuma laikā mēs nakšņosim ērtos un mājīgos kalnu viesu namos, teltis varēsim atstāt mājās. Maršrutā mūs gaida stāvi kāpumi, bet galvu reibinošākās vietās būs iepriekš iekārtotas drošības ķēdes un margas. Šajā īsajā piedzīvojumā mēs paspēsim iepazīt Poļu tatru burvību.

Galvenās apskates vietas/ aktivitātes:

 • Kāpiens Risi kalnā- augstākā Polijas virsotne

 • Slavenākais un skaistākais Polijas ezers- Morskie Oko

 • Kāpiens uz Polijas tatru "vizītkarti" - virsotni Kasprowy Wierch

 • Tehnisko posmu šķērsošana - Via Ferrata

 • Polijas virtuves īpatnības

 • Omulīgā Polijas pilsēta- Zakopane

 • Ekskursija Polijas pirmajā karaliskajā pilsētā- Krakovā

 • Svaigs kalnu gaiss un lieliska kompánija

Piedzīvojuma cenā iekļauts:

 • Trīsreizēja ēdināšana

 • Visi transfēri galamērķī

 • Nakšņošana viesnīcā Krakovā

 • Nakšņošana kalnu viesu namos

 • Ieejas maksa nacionālajos parkos un rezervātos

 • Gida pakalpojumi

 • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi

 • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)

 • Medicīniskā aptieciņa

Nav iekļauts:

 • Ceļojumu apdrošināšana

 • Avio pārlidojumi (palīdzam nokārtot)

 • Personīgi izdevumi (suvenīri)

GRŪTĪBA

Šī tūre ir piemērota kā iesācējam, tā arī jau pieredzējušam kalnos kāpējam. Tas ir viegls pārgājiens ar atvieglotu ekipējumu, taču tas iekļauj elementus, kurus būtu vērts pieredzēt- via-Ferratu un Risi kalna pārvarēšana un citi. Minimālā sportiskā sagatavotība Tev nāks tikai par labu.

KOMFORTS

Visas naktis pavadīsim kalnu viesu namos ar komfortabliem numuriem, kas aprīkoti ar visām ērtībām. Ceļojuma laikā kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Vasaras vidū laikapstākļi Tatros ir ļoti patīkami, ar nelielu nokrišņu daudzumu, tāpēc specializēts ekipējums nav nepieciešams. 

1. DIENA

Tiekamies kopā Krakovas pilsētā, ievācamies hostelī un dodamies  kultūrvēsturiskā eksursijā pa Polijas karaļu galvaspilsētas šaurajām ielām. Krakovā būs iespējams iegādāties visus trūkstošos ekipējuma elementus, par cik šeit būs vairāki specializēti pārgājienu veikali ar plašu klāstu.

2. DIENA

 Ar autobusu dosimies tālāk uz Zakopani- šarmantu pilsētu Poļu Tatru pakājē.  Ievāksimies hostelī un dosimies iepazīt Krupówki- tieši šādi tiek dēvēts šīs pilsētas centrs.  Spersim pirmos soļus pretīm piedzīvojumiem un iziesim nelielā pastiagā pa Augstajiem Tatriem, lai sagatavotos turpmākajiem izaicinājumiem.

3. DIENA

Šodien mēs dosimies radiālā pārgājienā uz Gevonta kalnu (1894m), izbaudam kalnu gaisa svaigumu. Vakara pusē atgriezīsimies hostelī un gatavosimies rītdienas piedzīvojumam.

4. DIENA

Dodamies pārgājiena takas virzienā, kas slejas uz Polijas un Slovākijas robežas, gar iespaidīgu kalnu grēdu. Tiekam līdz Kasprowy Wierch (1987m) virsotnei, kas pamatoti tiek uzskatīta par Polijas tatru "vizītkarti", no kuras paveras fantastisks skats uz Tatru masīvu. Pēc tam dosimies uz mūsu pirmo kalnu viesu namu, kur arī pavadīsim nakti.

5. DIENA

Ceturtā pārgājiena diena mums nesīs neskaitāmus piedzīvojumus! Šodien gatavosimies pārvarēt pašu riskantāko un elpu aizraujošāko posmu- VIA-FERRATA, ar drošības ķēdēm un margām tajā. Par pirmo pieturvietu izvēlēsimies Czarny Staw ezeru. Sasnieguši Zawrat (2158m) virsotni no kurienes mūsu acīm pavērsties skats uz visu piecu ezeru ielejas krāšņumu. Un tad jau pienācis būs laiks atgriezties mūsu omulīgjā naktsmītnē, lai pavadītu kārtējo vakaru mūsu draudzīga kompānijā!

6. DIENA 

Šodienas plāns neļaus Tev garlaikoties- pēc agra rīta cēliena dosimies Morskie Oko virzienā- kas ne bez pamata tiek uzskatīts par burvīgāko ezeru Polijas Tatros. Rītdien mūs gaidīs svarīga diena, laiks gatavoties!

7. DIENA

Svarīgā diena ir klāt- šodiena plānā ir kāpiens Risi kalnā, un tas nav vieglākais uzdevumus- stāvs kāpiens un gara VIA-Ferratu posma šķērsošana- garantēs izcilu skatu uz Polijas un Slovākijas Tatriem. Atgriežoties kalnu viesu namā nosvinēsim musu uzvaru- tagad varēs atslābt!

8. DIENA

Pametam Augstos Tatrus un atgriežamies Zakopanē no kurienes ar autobusu dodamies līdz Krakovai. Izbaudam brīvu dienu Polijas karaļu galvaspilsētā, izgaršojam Polijas virtuves gardumus, apmeklējam pilis, katedrāles un muzejus. Nakšņojam vienā no mājīgākajiem pilsētas hosteļiem.

9. DIENA

Mūsu ceļojums tuvojas noslēgumam- mēs šķiramies, lai jau visai drīz atkal tikties vēl vienā neaizmirstamā piedzīvojumā!

Vietu skaits ierobežots.

Piesakies laicīgi!

Jau ieraudzīji sevi kalna galotnē? Piesakies un krāmē somu!

 • Šaubām nav pamata! Ceļojumā vari doties draugu pulkā vai arī viens, ar mums Tu vienmēr atradīsi domubiedrus un citus piedzīvojumu entuziastus. Kā zināms, kopīgi piedzīvojumi nereti ir atslēga ilggadējai  draudzībai!

 • Arī, ja vēlies ņemt līdzi ārvalstu kompanjonu, mūsu komanda runā četrās valodās (latviešu, krievu, angļu un poļu) un nodrošinās neaizmirstamu piedzīvojumu visiem aktīvā dzīvesveida cienītājiem. Ja vēlies sarīkot oriģinālu pasākumu draugiem vai saliedēt kolēģu komandu, izvēlies galamērķi un pārējo uztici mums!

 • Ekipējums un tā izvēle nenesīs sarežģījumus, jo jebkurā jautājumā spēsim konsultēt un ieteikt piemērotāku inventāru, apavus un pat cimdus. Lai tā ir telts, guļammais vai jaka, kopā radīsim risinājumu, lai pilnvērtīgi sagatavotos braucienam.  

 • Šī nebūs parasta ekskursija, kurā pa autobusa logu vērosi vietējos tūrisma objektus, kurus no visām pusēm ir jau ir ielenkuši tūristu pulki. Šis ir brauciens, kurā ieraudzīsi galamērķi no citiem skatapunktiem, pieredzēsi tā šarmu, izzināsi tā lielākos noslēpumus. Par dažiem nāksies arī piepūlēties, bet kas tad ir piedzīvojums bez grūtībām?

 • Piedzīvojums nav pārgalvīgi grūts un neprasa iepriekšējo sagatavošanos vai alpīnisma pieredzi, tomēr tā arī nav vakara pastaiga pa promenādi. Mēs neplānojam pārspēt pārgājienu trases rekordu, visu paspēsim laicīgi savā tempā, tomēr par sagatavotību ir jaaizdomājas! Lai arī dabas ainavas veldzēs nogurumu, savos plecos būs jānes mugursoma ar visu inventāru!

Apskaties arī sadaļu ar biežāk uzdotiem jautājumiem.

 
TMB pārgājiens apkārt Monblānam
Monblāna pakājē
Ceļojums uz Islandi
Islandes uguns un ledus
Ceļojums uz Norvēģiju
Norvēģijas trekings
Caļojums uz Zviedrijas Karaļa taku
Karaļu taka