• Facebook wewalk.lv
 • Instagram wewalk.lv
54520725_410758126374336_119765099053947

KONTAKTI:

info@wewalk.lv

Whatsapp; Telegram: +371 27130914

12.05.20 - 20.05.20
 
9 dienas

310 EUR

Turcijai bez divām domām var uzlikt "kūrortu valsts" zīmolu ar vienveidīgām "viss iekļauts" viesnīcām, - bet ir pienācis laiks šo stereotipu lauzt un aizvietot ar pavisam citu bildīti!  Mēs piedāvājam apmeklēt neatkārtojamu valsti, ar senu un unikālu kultūru, jaudīgiem kalnu masīviem, plašajiem priežu mežiem Vidusjūras krastos, dziļajiem upju kanjoniem....

Pateicoties šiem visiem dabas dārgumiem Likijas ceļš ir pelnījis būt pasaules skaistāko un populārāko pārgajienu maršrutu TOPĀ! Atļausimies pilnībā padoties Turcijas burvībai- peldēsim paslēptos Jūras līčos, pacelsimies vietējā Olimpā, izstaigāsim gar antīkām drupām un ieskatīsimies parastu turku nelielo ciematu ikdienā.

Neliels gastronomiskais bonuss- mandarīni, granātāboli un apelsīni izstieptas rokas attālumā katru dienu, svaigas jūras veltis un barbekjū...pa taisno uz Himēras liesmām- milzīgas, dabiskas gāzes plīts ar liesmām, kas raujās ārā pa tiešo no zemes dzīlēm. 

Nav ko žāvāties un piesakies uz pašu vasarīgāko pārgājienu rudens pašā vidū!

Galvenās apskates vietas/ aktivitātes:

 • Senās Olympos pilsētas drupas

 • Kāpiens Tahtali kalna virsotnē (2366m)

 • Mistiskie Himēras liesmas

 • Autentiskā turku virtuve un kārumi

 • Apelsīni un granātāboli pa taisno no koka

 • Siltie un debeszilie Vidusjūras ūdeņi

 • Senās pilsdrupas Geçmen ciematā

 • Body rafting apburošā kanjonā

Piedzīvojuma cenā iekļauts:

 • Ēdiens trekinga laikā

 • Visi transfēri

 • Kanjonings

 • Ieeja nacionālos parkos

 • Nakšņošana kempingos un viesnīcās

 • Gida pakalpojumi

 • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi

 • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)

 • Medicīniskā aptieciņa

Nav iekļauts:

 • Ceļojumu apdrošināšana

 • Avio pārlidojumiem (palīdzam nokārtot)

 • Kafejnīcu un restorānu apmeklējumi (pēc izvēles)

 • Personīgi izdevumi (suvenīri)

GRŪTĪBA

Šis ir pilnvērtīgs pārgājiens, kurā būs nepieciešama izturība un labs ekipējums, jo mums būs nepieciešams nest līdzi visas "guļamlietas" un ēdienu vairākām dienām. Tomēr īpašas prasmes un specializēts ekipējums vai īpašas prasmes nebūs nepieciešams. Dienā ir paredzēts noiet 10-18km garas distances, tāpēc jābūt gataviem soļot 6-10 stundas dienā pāri dažādiem reljefiem. Maksimālais augstums, kurā kāpsim, būs 2366 metri, katrā pārgājiena posmā paceļoties un nokāpjot vismaz 500 metrus augstumam. Nav viegli, bet noteikti aizraujoši.

KOMFORTS

Ceļojuma laikā, galvenokārt, nakšņosim kempingos, savās teltis. Kempingos vienmēr  ir visas nepieciešamās ērtības- dušas, virtuves, veļas mazgātavas u.t.t. Ceļojuma laikā kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Rudenī Turcijā ir silti, pat diezgan karsti, dienā gaiss var sasilt līdz pat 30 grādiem, naktīs nav aukstāk par 10. Iesakam līdzi ņemt atvieglotus guļammaisus, paklājiņus, pārgājienu apavus ar labu protektoru, kā arī parūpēties par aizsardzību pret sauli

1. DIENA

Tiekamies Antālijas lidostā, no kurienes jau tālāk ar autobusu dodamies mūsu maršruta starta punktā- Göynük ciematā. Pēc ilgā ceļa, lai pilnvērtīgi sagatavotos nākamo dienu izaicinājumiem, atpūtīsimies kempingā jūras krastā, ik pa laikam atvēsinoties ar peldi.

2. DIENA

Dodamies turku dabas brīnuma izpētē- Harmonijas kanjonā, atstājuši lielās mugursomas kempingā netālu no kanjona, dosimies pastaigā augšup pa upi, baudot ezeru skatus, grotas un stāvi klinšainos krastus. Noteikti izmēģināsim kaut ko nedaudz ekstrēmāku- kanjoningu.

3. DIENA

Izturības un spēka pilni, sāksim kāpienu gar kanjonu. Šodien mūsu ceļā būs bezgalīgi granātābolu dārzi un... meža krabji! Neredzēsi - neticēsi!

4. DIENA

Šī diena paliks atmiņā, kā viena no spilgtākajām- mēs nonāksim līdz Geçmen ciematam, kurā atrodas antīkas aizsardzības mūra drupas, Izņemot kultūrvēsturisko mantojumu, mēs izstaigāsim platāna birzis, karsta alas un baudīsim hurmas no tuvējās fermas.

5. DIENA 

Kāpsim augstāk un augstāk līdz plakankalnei (plato) vietējā Olimpa -Tahtali kalna pakājē! Skujukoku mežus aizstās kalnu ainavas un fantastiski skati uz kalna virsotni.

6. DIENA

Dodamies virsotnes virzienā, kur pusceļā atbrīvojoties no mugursomām, jau ar vieglu gaitu kāpsim līdz mums nepavērsies Antālijas panorāma ar skatu uz piekrasti un neskaitāmām pļavām un ciematiem lejā. Laidīsimies lejup, kāmēr nenonāksim līdz nelielai viesnīcai ar izciliem vietējās virtuves gardumiem.

7. DIENA

Uzņemam ātrumu kāpjot lejup jūras virzienā! Pa ceļam piestājot Ulupınar ciematā, kur varēsim paši noķert foreli vietējā saimniecībā un to baudīt pusdienās. Posma beigās mēs ieraudzīsim neticamu dabas brīnumu - Himēras ugunis, izdegušu augsni, no kuras raujās liesmas! Paliksim nakšņot kempingā pašā jūras krastā!

8. DIENA

Šodien pārgājienu nebūs- mēs atpūtīsimies vienā no labākajām Turcijas pludmalēm, apmeklēsim antīkās Olimpos pilsētas drupas, bet vakarā atgriežamies atpakaļ Antālijā. Pavadīsim vakaru staigājot pa vecpilsētu un baudot turku tirgus šarmu- šeit ir iespējams iegādāties aromātiskas garšvielas, rahatlukumu un vietējos suvenīrus. Bet vakarā dosimies uz hamamu- palutināsim sevi turku pirtī pēc aktīvā trekinga.

9. DIENA

Ir pienācis laiks atgriezties mājās! Ceļojums pa Likijas ceļu ir noslēdzies, bet iesmeslu atgriezties Turcijā ir kļuvis tikai vairāk- galu galā šī valsts sevī slēpj vēl neskaitāmus dārgakmeņus nākošajiem ceļojumiem!

Vietu skaits ierobežots.

Piesakies laicīgi!

Jau ieraudzīji sevi kalna galotnē? Piesakies un krāmē somu!

 • Šaubām nav pamata! Ceļojumā vari doties draugu pulkā vai arī viens, ar mums Tu vienmēr atradīsi domubiedrus un citus piedzīvojumu entuziastus. Kā zināms, kopīgi piedzīvojumi nereti ir atslēga ilggadējai  draudzībai!

 • Arī, ja vēlies ņemt līdzi ārvalstu kompanjonu, mūsu komanda runā četrās valodās (latviešu, krievu, angļu un poļu) un nodrošinās neaizmirstamu piedzīvojumu visiem aktīvā dzīvesveida cienītājiem. Ja vēlies sarīkot oriģinālu pasākumu draugiem vai saliedēt kolēģu komandu, izvēlies galamērķi un pārējo uztici mums!

 • Ekipējums un tā izvēle nenesīs sarežģījumus, jo jebkurā jautājumā spēsim konsultēt un ieteikt piemērotāku inventāru, apavus un pat cimdus. Lai tā ir telts, guļammais vai jaka, kopā radīsim risinājumu, lai pilnvērtīgi sagatavotos braucienam.  

 • Šī nebūs parasta ekskursija, kurā pa autobusa logu vērosi vietējos tūrisma objektus, kurus no visām pusēm ir jau ir ielenkuši tūristu pulki. Šis ir brauciens, kurā ieraudzīsi galamērķi no citiem skatapunktiem, pieredzēsi tā šarmu, izzināsi tā lielākos noslēpumus. Par dažiem nāksies arī piepūlēties, bet kas tad ir piedzīvojums bez grūtībām?

 • Piedzīvojums nav pārgalvīgi grūts un neprasa iepriekšējo sagatavošanos vai alpīnisma pieredzi, tomēr tā arī nav vakara pastaiga pa promenādi. Mēs neplānojam pārspēt pārgājienu trases rekordu, visu paspēsim laicīgi savā tempā, tomēr par sagatavotību ir jaaizdomājas! Lai arī dabas ainavas veldzēs nogurumu, savos plecos būs jānes mugursoma ar visu inventāru!

Apskaties arī sadaļu ar biežāk uzdotiem jautājumiem.

 
TMB pārgājiens
Monblāna pakājē
Norvēģijas pārgājiens
Norvēģijas trekings
Ceļojums uz Polijas Tatriem
Augstie Tatri
Piedzīvojums un trekings Zvidrijā
Karaļu taka