• Facebook wewalk.lv
  • Instagram wewalk.lv
54520725_410758126374336_119765099053947

KONTAKTI:

info@wewalk.lv

Whatsapp; Telegram: +371 27130914

WeWalk- piedzīvojumu tūrisma klubs, mēs neierobežojam sevi ar kādu formātu vai virzienu, pastāvīgi meklējam jaunus galamērķus un risinājumus- tās ir mūsu organizatoru un dalībnieku pamatvērtības!

Izstrādājot mūsu maršrutus, mēs meklējam līdzsvaru starp piesātinātu ceļojumu ar dažādiem elementiem un maksimāli iespējamo komfortu naktsmītnēs. Paaugstinot piedzīvojuma līmeni līdz pat viršanas temperatūrai, mēs vienmēr ņemam vērā arī pavisam parastus dzīves priekus, vai tās būtu neieplānotas svinīgas vakariņas, relaksēšanās neierastā savvaļas SPA, nakts berberu apmetnē zem klajas debess vai vienkārši parasta pasēdēšana draugu lokā. Ideālas kombinācijas radīšana ir mūsu komandas prioritāte.

Šobrīd mēs piedāvājam ceļojumus ne tikai pa visu Eiropu, bet arī Āfriku. Un jauni virzieni, valstis un galamērķi mūsu prātos rodas ik mēnesi! Mūsu kalnu pārgājieni tiek papildināti ar pilsētu un provinču izpēti (galu galā tikai iegrimstot galamērķa kultūras dzīvē to var izprast pilnībā), laivošanu, rafting'u, sērfošanu, safari, klinšu kāpšanu, izjādēm un daudz ko citu! Mūsu ceļotāju unikālā pieredze - wewalk instruktoru un gidu galvenais uzdevums!  

Mūsu komandas galvenās iezīmes ir daudzkulturālisms, erudīcija un izcilas valodu prasmes! Protams, laba fiziska sagatavotība un pamatzināšanas medicīnā ir pašsaprotamas.

Wewalk dzinējspēks un pilāri uz kuriem balstās ideja ir piedzīvojumu kluba dibinātāji- divi Baltijas dzintariņi :)

Irene Čaikovska

Instruktore kalnu tūrismā, ūdens tūrismā un snovbordā. Šogad tuvojas savam 50-tajam piedzīvojumam. 

Visjaukākais un jautrākais, kā arī rūpīgākais ceļvedis

Zin poļu, angļu, krievu, lietuviešu un franču valodu.

Arturs Blaževičs

Velo, pārgājienu, pilsētu gids un ekstrēmo sporta veidu entuziasts. Cilvēks ar plašām interesēm un neapturamu degsmi pēc piedzīvojumiem.

Zin latviešu, krievu, angļu un poļu valodu.